بیمه کرونا سپر ضد ضربه شما برای شکست کووید ۱۹

بیمه کرونا سپر شما در مقابل کویید
۴/۵

همانطور که می دانید در سال ۱۴۰۰ ویروسی به نام کرونا دنیا را فرا گرفت که متاسفانه کشور ما نیز از این قضیه مستثنا نبود . چندی پس از شیوع ویروس کرونا از آنجایی که این ویروس خسارت های زیادی را برای خانواده ها به همراه داشت . در بین شرکت های بیمه گذار مسئله بیمه کرونا مطرح شد . می دانیم که تنها راه پیشگیری از مبتلا شدن به ویروس کرونا ، رعایت اصول و نکات بهداشتی است یعنی تنها راه مقابله با این ویروس رعایت قرنطینه خانگی و در صورت لزوم خروج از منزل رعایت فاصله اجتماعی است. اما اگر  به این ویروس مبتلا شدید با بیمه کرونا لزومی به نگرانی برای هزینه های ناشی از آن نیست .

اگر میخواهید بیشتر در رابطه با بیمه کرونا بدانید و قصد خرید این نوع بیمه را دارید تا پایان این مطلب از مجموعه مطالب بیمه ایران حسینی با ما همراه باشید تا راهنمای شما باشیم .

برای مشاوره و خرید بیمه کرونا کلیک کنید

بیمه کرونا ایران پشتیبان و محافظ شما در مقابل ویروس کرونا :

ما در بیمه ایران نمایندگی کرج با ارائه بیمه کرونا و سایر بیمه ها قصد داریم حامی و پشتیبان شما باشیم بزرگترین افتخار ما رضایت شماست.

بیمه کرونا با پوشش های: پزشکی ، فوت و سرمایه گزاری همراه است و شما می توانید با خرید این بیمه از تمام مزایای آن بهمره مند شوید . اگر کرونا باعث شد که شما شغل خود را از دست بدهید یا در قرنطینه خانگی هستید بیمه کرونا ایران در خدمت شماست . البته خوشبختانه شیوع کرونا کمتر شده است که این امری خوشایند است . اما عوارض بعد از آن به مراتب بدتر است و باز هم شامل هزینه های زیادی برای شما می شود . بنابراین ما در بیمه ایران نمایندگی کرج با  ارائه انواع بیمه از جمله بیمه کرونا پشتیبان و همراه تمام لحظات سخت و طاقت فرسای شما خواهیم بود .

این مقاله رو هم مطالعه کنید: مدارک لازم برای دریافت خسارت بیمه تکمیلی 

پوشش های بیمه کرونا برای بیماران کرونایی :

بیمهئ کرونا دارای چه پوشش هایی است

شما می توانید با خرید بیمه کویید ۱۹  از خدمات و پوشش هایی که دارد بهره مند شوید و از شر نگرانی ها و هزینه های ناشی از کرونا خلاص شوید . در ادامه بخشی از مهم ترین پوشش های بیمه کووید ۱۹ را برای شما شرح خواهیم داد :

هزینه های بستری بیمار کرونایی :

درست است که اولین نگرنی بیمارانی که به کرونا مبتلا می شوند ، حال جسمانی شان است اما مطمئنن نگرانی بعدی که با آن مواجه است هزینه های ناشی از آن است به همین دلیل :

بیمه کرونا ، بیمه گزاران خود را  تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان از پوشش های خود بهره مند می کند و هزینه های ناشی از بستری و حتی دارو های آنان را نیز جبران می کند .

هزینه بیمه  :

با همه گیری و شیوع بیماری کرونا بسیاری از مردم به دلیل ترس از ابتلا به بیماری یا به دلیل ابتلا به بیماری و قرنطینه خانگی شغل خود را از دست داده اند . و حتی این ویروس روی روند کاری اصناف و اقشار بسیار زیادی نیز تاثیر منفی گذاشته است . بنابراین بیمه کویید ۱۹ برای این مشکل نیز چاره ای اندیشیده و هزینه های مربوط به بیکاری را تا سقف ۳۰ میلیون تومان تامین می کند . با جبران این هزینه ها امکان دارد بشود مبلغی جزئی از این خسارت را بتوان جبران نمود .

سرمایه گذاری :

به غیر از هزینه های پزشکی و درمانی و بیکاری و .. بیمه کرونا می تواند یک سرمایه گذاری بزرگ برای شما محسوب شود چرا که بیمه کووید ۱۹ به عنوان یک سرمایه گذاری مطمئن تا سقف یک میلیارد تومان سرمایه گذاری بیمه عمر را برای بیمه گزاران خود در نظر گرفته است .

بنابراین بیمه کرونا نگرانی های ناشی از هزینه های پزشکی و فوت را رفع می کند . و حتی شما می توانید برای بعد از مرگ خود ،  یک پشتوانه مالی برای  عزیزانتان  به جای بگذارید . بنابراین خرید بیمه کویید ۱۹ حتی برای سرمایه گذاری نیز گزینه خوبی خواهد بود .

مسافرت خارج از کشور با بیمه کرونا :

اگر  که ساکن خارج از کشور هستید و  با این وجود نیاز به استفاده از خدمات و پوشش های بیمه کرونا دارید. شرکت بیمه گر ایران حسینی نمایندگی کرج چنین امکان بهره مند شدن شما از این پوشش ها و خدمات را برای شما فراهم نموده .بنابراین شما می توانید تنها با خریدن بیمه مسافرت از مزایای این بیمه نامه بهره مند شوید .

پوشش برای دریات وام :

به غیر از تمام موارد و پوشش های که گفتیم و خواهیم گفت شما می‌توانید با خرید بیمه کرونا از امکان دریافت وام در کنار خدمات بیمه کرونای و پوشش‌های مختلف آن استفاده نمایید .در واقع این وام می تواند حامی مالی خوبی برای جبران بخشی از خسارت های احتمالی کرونا برای شما باشد . و حتی در صورت از دست دادن شغل و منیع کسب درآمد خود با دریافت وام بیمه کرونا می‌توانید خسارات وارده را جبران کنید  و برای خود شغل دیگری را راه اندازی نمایید .

خسارت فوت بیمار کرونایی ، بیمه کرونا :

متاسفانه این روز ها شاهد فوت افراد زیادی به دلیل مبتلا شدن به بیماری کرونا بودیم . بیمه کویید ۱۹ اگر خدایی نا کرده فرد بیمه گذار جان خود را از دست بدهد مبلغ ۲۰۰ میلیون تومان را جهت جبران خسارت به بازماندگان وی پرداخت می نماید .

بیمه کویید ۱۹ حامی بیمه‌گزاران در شرایط کرونایی :

بیمه کرونا  حمایت کننده شما در مقابل کرونا

بیماری‌های جدی و حاد  مثل کویید ۱۹  به غیر از  درد و آسیب جانی با هزینه ‌های درمانی و خسارات مالی همراه هستند.بنابراین  شرکت‌های بیمه گذار مثل شرکت بیمه ایران حسینی نمایندگی بیمه ایران در کرج برای کاهش بار مالی و روحی هزینه‌ها، انواع مختلفی از رشته‌های بیمه ای  را ارائه می کنند .

مثلا ، بیمه درمان تکمیلی، رشته بیمه‌ای زیرشاخه بیمه اشخاص است. این بیمه، هزینه‌های بیماری‌های انسان، داروها، عمل‌های جراحی و خدمات پزشکی را پوشش می‌دهد. البته بیماری‌ها و خدمات پزشکی‌ای که بیمه تامین اجتماعی در قبال آن ها مسئولیتی تقبل نمی کند.

شرکت‌های بیمه با رشته‌ها و طرح‌های بیمه‌ای خود به کمک افراد می‌آیند. شرکت بیمه ایران با توجه ویژه به مساله کرونا تمهیدات ویژه‌ای را برای بیمه‌گزاران لحاظ کرده است.

آیا می شود بیمه کرونا را فسخ نمود ؟

بله تحت شرایط زیر بیمه گر می تواند بیمه نامه را فسخ کرده و به صورت روز شمار حق بیمه را حساب کند و پرداخت کند :

  • در موعد معین شده حق بیمه یا قسمتی از آن پرداخت نشود .
  • هرگاه بیمه‌گزار سهواً و یا بدون سوء نیت مطالبی را اظهار نماید یا از اظهار مطالبی خودداری نماید.
  • در صورت تشدید خطر موضوع بیمه‌نامه و یا تغییر وضعیت بیمه‌شده به نحوی که اگر وضعیت مزبور قبل از قرارداد موجود بود بیمه‌گر، حاضر برای انعقاد قرارداد با شرایط مذکور در قرارداد نمی‌گشت و عدم موافقت بیمه‌گزار با تعدیل حق بیمه.
  • در صورتی که بیمه‌نامه برای مدت بیش از یک سال باشد در پایان هر سال

مقاله صفر تا صد بیمه عمر

خرید بیمه کرونا با بیمه ایران حسینی نمایندگی کرج :

با توجه به مواردی که در این مقاله گفتیم حال دیگر با بیمه کرونا و مزایای آن آشنایی پیدا کرده اید . بنابراین می دانید که بیمه کویید ۱۹ یاری رسان شما در دوران سخت کرونایی شما خواهد بود . و همان راه نجاتی است که به دنبالش بودید . بنابراین اگر قصد خرید بیمه کرونا را دارید و نمی دانید چطور باید آن را تهیه کنید با مشاوران و کارشناسان ما در بیمه ایران حسینی نمایندگی  تماس حاصل نمایید تا در خرید این بیمه نامه راهنمای شما باشند و در این مسیر سخت مبارزه با بیماری کرونا سپر و محافظ شما باشند .

بزرگرین هدف ما آسوده بودن از نگرانی های مالی تان در شرایط سخت است بنابراین به ما اجازه دهید که در این مسیر سخت همراهتان باشیم. و شما را از نگرانی های مالی تان رها کنیم . بیمه ایران حسینی بهترین نمایندگی بیمه ایران در کرج در خدمت رسانی به شما حاظر است .

برای مشاوره و خرید بیمه کرونا کلیک کنید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09126507886