بیمه یکی از مواردی می باشدکه با آن که بسیار کارآمد و کاربردی است اما خیلی از افراد از داشتن آن طفره می روند و می گویند که چرا و چه لزومی دارد که ما دارای بیمه باشیم بر فرض مثال می گویند ما جوان هستیم و از سلامت کامل برخورد داریم چرا باید دارای بیمه سلامت باشیم یا بعد از خرید ماشینی می گویند ما که رانندگیمان خوب است چرا باید ماشین خود را بیمه بدنه کنیم.

برخلاف تمامیه افکاری که داشتید بر فرض من که سالمم من که رانندگیم خوبه من که وضعیت مالی خوبی دارم.

اما باید بگوییم که داشتن بیمه  موجب می شود در صورت ایجاد خسارات  وحادثه های غیرقابل پیش بینی به کمک ما و خانواده ما بیاید و از ما حمایت کند.

بیمه ثبات مالی خانواده را تضمین می کند

مهم نیست که شما در ماه چقدر درآمد دارید یا چقدر پس انداز می کنید یه خطر بزرگ ممکن شما و خانواده تان را دچار مشکل کند.

اما اگر شما بیمه شده باشید در زمان هایی که دچار حوادث ناگوار می شوید بیمه ثبات مالی خانواده شما را تضمین می کند و نمی گذارد که ظهور مشکلات غیرقابل پیش بینی بر زندگی شما تاثیر منفی بگذارد اما اگر شما بیمه نداشته باشید اتفاق های ناگهانی می تواند تخریب گر شرایط مالی خانواده شما باشد و زندگی شما را از نظر مالی تحت الشعاع قرار دهد و در نتیجه مشکلات دیگری را نیز به دنبال داشته باشد.

بیمه باعث آرامش خاطر می شود

وقتی انسان آرامش داشته باشد راحت تر می تواند مشکلات و اتفاقات را حل کند بیمه این ویژگی را به شما هدیه خواهد داد چرا که خیال شما را راحت می کند و با اطمینانی که از پشتیبانی و حمایت بیمه دارید آرامش خاطر پیدا خواهید کرد.

همین موضوع که باعث شود شما در صورت بیماری به جای آن که به فکر پرداخت هزینه های ناشی از بیماری باشید به درمان فکر کنید و خیالتان از نظر مالی راحت باشد باعث آرامش خاطر است حتی سبب می شود که درمان شما زودتر جواب دهد به این خاطر که وقتی شما استرس نداشته باشید و جای آن ارامش خاطر داشته باشید بدن نسبت به بیمار سریع تر جواب خواهد داد.

 

بیمه در زمان های سخت استرس را کاهش می دهد

در زمان حادثه و مشکلات افراد دچار استرس خواهند شد که همین استرس باعث بسیاری از مشکلات روحی و جسمی می شود و تاثیر بسزایی بر انسان دارد حال اگر شما دارای بیمه باشید به دلیل آن که می دانید کسی هست که در صورت ایجاد حادثه از شما حمایت کند در نتیجه استرس شما کاهش پیدا خواهد کرد.

حال با توجه به صحبت هایی که شد شما عزیزان قطعا متوجه اهمیت بیمه شده اید و امیدوارم که اگر تا به حال به سراغ بیمه نرفته بودید حال به فکر باشید و خود را بیمه کنید.

بیمه یک نوع برنامه ریزی مالی است یعنی شما با استفاده از آن شرایط سخت و ناگوار خود را مدیریت می کنید و در واقع می توان گفت آینده نگر هستید.

شاید بگوید که آدم نباید منفی فکر کند و اگر مثبت باشد اتفاقی برایش پیش نمیاید اما لازم است بگویم که در زمینه مثبت فکر کردن نیز باید متعادل بود و این موضوع را در نظر گرفت که ممکن است شرایطی پیش بیاید که شما نمی توانید به هیچ وجه جلوی رویداد و حادثه ناگوار را بگیرید.

حال اگر با بیمه قرار داد داشته باشید در این مواقع به کمک شما خواهد آمد و از شما حمایت خواهدکرد.

در واقع می توان گفت بیمه یک نوع پس انداز است که در مواقع خطر به داد ما خواهد رسید.

پس در نتیجه هر انسان و هر خانواده ای نیاز دارد که بیمه باشد و یکی از موارد ضروری و مهم در چرخه زندگی است.

مخصوصا در زندگی کنونی که حوادث و اتفاقات ناگوار بیش از پیش به ما نزدیک می باشد پس ما نیاز به حمایت داریم.

09126507886