یکی از مراکزی که هدف آن کمک به مردم در جهت بروز خطر های نا خواسته است.

بیمه در کرج :

شرکت های بیمه در قبال پولی که اشخاص و یا سازمان ها  به آن ها پرداخت می کنند تعهد میدهند که در صورت خسارات احتمالی از آن ها حمایت کنند.

انواع بیمه در نمایندگی بیمه در کرج

بیمه آتش سوزی :

یکی از حوادث غیر قابل پیش بینی در مناطق مسکونی آتش سوزی می باشد که چه بسیار افرادی که بخاطر این موضوع و به علت نداشتن بیمه خسارت های گزافی را متحمل شده اند در صورتی که اگر خانه خود را از قبل بیمه آتش سوزی می کردند می توانستند خسارت ها را از طریق بیمه آتش سوزی جبران کنند.

البته لازم به ذکر است که علاوه بر بیمه آتش سوزی منزل ، بیمه های آتش سوزی دیگری با نام بیمه آتش سوزی مراکز غیر صنعتی مانند فروشگاه ها ، بیمه آتش سوزی مراکز صنعتی که افرادی که در استان البرز ساکن هستند در نمایندگی بیمه در کرج محل سکونت یا محل کار خود را بیمه آتش سوزی کنند که درصورت نیاز بیمه خسارت های وارد شده را پرداخت نماید.

بیمه اتومبیل :

یکی دیگر از انواع بیمه ها، بیمه اتومبیل است که چه بسیارند کسانی که به علت نداشتن بیمه اتومبیل دچار مشکلاتی شده اند.

بیمه اتومبیل یکی از بیمه های ضروری و کاربردی است چرا که به علت حضور روز افزون اتومبیل ها در سطح شهر و اتوبان ها و همچنین زیاد شدن تصادفات ناشی از ازدحام اتومبیل ها هر شخصی نیاز دارد که ماشین خود را نسبت به خسارات احتمالی در اثر تصادف با اتومبیل دیگر و یا حتی شخص بیمه کند تا در صورت بروز مشکل بتواند خسارات ناشی را بپردازد.

علاوه بر این موضوع بیمه بودن موجب می شود تا استرس شخص در هنگام رانندگی کم شود وجود استرس و اضطراب خود یکی از عواملی است که موجب می شود شخص تمرکز اش را از دست بدهد.

بیمه درمانی :

یکی دیگر از انواع بیمه ها بیمه درمانی است که این بیمه همان طور که از اسمش مشخص است که برای درمان بیماری یا رفع صدمه های احتمالی که به شخص وارد می شود را پرداخت می کند که این پرداخت شامل، مبلغ ویزیت ، دارو و…. در واقع تمام هزینه هایی که شخص برای درمان خود باید پرداخت کند.

که نمایندگی بیمه در کرج با بیمه درمانی اشخاص خیال مردم البرز را از پرداخت هزینه بابت درمان راحت کرده اند.

بیمه مسئولیت :

نوعی از بیمه است که افراد در برابر اشخاص ثالث انجام می دهند.

بیمه مسئولیت نوعی بیمه می باشد که افراد کارفرما کارکنان خود را از طریق این بیمه ، بیمه می کند و با خیالی آسوده در صورت ایجاد مشکلی برای شخص در محیط کاری پاسخگو می باشد .

به این منظور به این اسم معروف شده است که در واقع حمایت از مسئولیت کاری که افراد در محیط کاری بر عهده دارند و در صورت بروز هر گونه مشکل جوابگو می باشند.

بیمه مسئولیت دارای بخش های مختلفی می باشد که به صورت اختصاصی در مقاله بیمه مسئولیت به این موضوع می پردازیم.

بیمه حمل و نقل :‌

بیمه حمل و نقل یکی دیگر از انواع بیمه هایی است که در نمایندگی بیمه در کرج موجود می باشد که در این بیمه کالا و محموله ای که از محلی به محل دیگر حمل می شود را بیمه می کند که در صورت ایجاد مشکل و خسارت برای کالا بیمه حمل و نقل خسارت وارد شده را پرداخته می شود.

بیمه حمل و نقل در نمایندگی کرج به دو دسته تقسیم می شود که بیمه حمل و نقل ساده و بیمه حمل و نقل عمومی این دو دسته می باشند.

بیمه پول در نمایندگی بیمه در کرج :

بیمه پول بیمه ای است که  خسارت های وارده به نقدی و غیر نقدی را پوشش می دهد.

که این بیمه به دو دسته بیمه پول درراه و بیمه پول در صندوق که این بیمه ها بستگی دارد که شما پولتان داخل بانک است یا این که به صورت نقدی دستتان می باشد که در هر دو صورت به هر دلیلی مثل آتش سوزی و … برایش مشکلی پیش بیاید بیمه پاسخگو می باشد.

 

09126507886