بیمه مسافرتی بیمه نامه ای است که شخصی را در طی سفر به خارج از کشور بیمه می کند، تا اگر پس از شروع سفر دچار بیماری شد یا صدمه به او وارد شد از طرف بیمه مسافرتی کرج مورد حمایت قرار گیرد و مبالغ درمانی وی از طرف بیمه پرداخت شود.

بیمه مسافرتی فقط مختص به درمان و حمایت های درمانی شخص نیست بلکه ممکن است شما داخل فرودگاه چمدان و وسایل ضروری سفر خود را گم کنید در این صورت بیمه مسافرتی کرج موظف می باشد تا به شما خدماتی را ارائه دهد.

و یا حتی ممکن است که شما کیف پول خود را گم کنید و تمام پول و محتویات داخل

کیف را از دست بدهید در این صورت بیمه مسافرتی کرج به شما عزیزان خدماتی را ارائه خواهد داد.

پیش می آید که شخصی در هنگام سفر یکی از بستگانش فوت شوند و نیاز داشته باشد تا قبل از موعد مقرر از سفر باز گردد و در مراسم شرکت کند در این صورت اگر بیمه مسافرتی کرج را داشته باشد می تواند از طریق آن مبالغ لازمه را پرداخت نماید.

پرداخت بیمه مسافرتی کرج به ارز !!

بیمه مسافرتی کرج همان طور که بیان شد افراد را که قصد سفر به خارج از کشور دارند را تحت پوشش خود قرار می دهد و در صورت نیاز به وجه از طرف بیمه به شخص به صورت ارز پرداخت می شود.

انواع بیمه های مسافرتی کرج

بیمه های مسافرتی کرج به سه دسته اصلی تقسیم می شوند که عبارت اند از :

  • بیمه مسافرتی گروهی
  • بیمه مسافرتی تک سفر
  • بیمه مسافرتی سالانه

که به صورت مختصر به تعریف هر کدام یک از موارد بالا می پردازیم.

بیمه مسافرتی گروهی

بیمه مسافرتی گروهی یکی از انواع بیمه های مسافرتی می باشد که همان طور که از اسم آن مشخص است به صورت دسته و گروه چند نفر افراد را بیمه می کند اما لازم به ذکر است که این نوع بیمه برای گروه های ۱۰ تایی به بالا طراحی شده است و این افراد را طی سفر از نظر مالی و جانی حمایت می کند.

بیمه مسافرتی گروهی منافعی مشابه بیمه مسافرتی تک سفر دارند اما این بیمه برای افرادی است که به صورت گروهی سفر می کنند.

منافع بیمه مسافرتی گروهی در کرج

منافع بیمه مسافرتی گروهی شامل لغو سفر، اورژانس پزشکی، تاخیر در سفر، رویداد های طبیعی که ممکن است در طی سفر پیش آید را پوشش می دهند.

بیمه مسافرتی تک سفر در کرج

همان طور که در بالا بیان شد بیمه مسافرتی گروهی از نظر منافع مشابه بیمه مسافرتی تک سفر است.

با این تفاوت که بیمه مسافرتی تک سفر بر خلاف بیمه مسافرتی گروهی که ۱۰ نفر به بالا را پوشش می دهد بیمه مسافرتی تک سفر از یک نفر الی ۱۰ نفر را پوشش می دهد یکی دیگر از تفاوت هایی که بیمه مسافرتی تک سفر با بیمه مسافرتی گروهی دارد در این است که در بیمه مسافرتی گروهی سن ملاک نیست اما در بیمه مسافرتی تک سفر با توجه به سن مقدار بیمه متفاوت است.

بیمه مسافرتی سالانه در کرج

این نوع بیمه مسافرتی برای افرادی است که در سال چندین بار به مسافرت می روند و نیاز دارند که در طی این سفرها بیمه شوند تا در صورت اتفاقات غیرقابل پیش بینی مورد حمایت قرار گیرند.

مسافری که می خواهد خود را بیمه کند بیمه مسافرتی سالانه اش از شروع اولین سفر او تا یک سال آینده انقضا خواهد داشت.

بیمه مسافرتی سالانه نسبت به بیمه های مسافری دیگر هزینه بیشتری را متقبل می شوند اما لغو سفر جزء منافع این نوع بیمه نیست و در قبال آن هزینه را پرداخت نمی کنند.

09126507886