بیمه عمر بیمه ایران نمایندگی حسینی

بیمه عمر ایران

بیمه عمر یا بیمه زندگی که به انگلیسی به life insurance خوانده و نگاشته می شود،امروزه بدلیل توسعه اجتماعی و فرهنگی جامعه ایرانی مورد توجه اقشار مختلف قرار گرفته است.بیمه عمر انواع مختلفی دارد که در ذیل به اختصار آنها را توضیح خواهیم داد:

انواع بیمه های عمر:

 1. بیمه عمر و تشکیل سرمایه
 2. بیمه عمر زمانی
 3. بیمه عمر مانده بدهکار
 4. بیمه بازنشستگی تکمیلی

کلیک کنید

 • بیمه عمر و تشکیل سرمایه یا سرمایه گذاری :

بیمه عمر مختلط یا بیمه عمر و تشکیل سرمایه بیمه ایست که در آن بیمه گزار پس از پرداخت حق بیمه برای مدت مشخص ضمن اینکه بیمه شده را از پوششهای عمر ، حادثه ، غرامت پزشکی بهره مند میسازد، از خدمات بازنشستگی نیز می تواند منتفع شود . از انواع بیمه عمر و سرمایه گذاری می توان به بیمه عمر و پس انداز ، بیمه جامع زندگی ، بیمه جهیزیه ، بیمه تامین آتیه فرزندان و بیمه عمر مان و بیمه عمر سپاس می توان اشاره کرد.

در بیمه عمر و سرمایه گذاری مان ایران تعاریف و کلماتی هستند که بار حقوقی دارند و می بایست معنی آنها را بشناسیم،اهم آن‌ها بشرح ذیل می باشد:

 • بیمه گزار: در بیمه عمر و سرمایه گذاری شخصی است که متعهد به پرداخت حق می باشد.
 • بیمه گر: شخصیتی است حقوقی با مجوز صدور این بیمه نامه از بیمه مرکزی که در اینجا بیمه گر شرکت سهامی بیمه ایران است.
 • بیمه شده:شخصی است که سلامتی و حیات وی تحت پوشش بیمه عمر و سرمایه گذاری قرار می گیرد،بیمه شده و بیمه گزار در این قرار دادها می توانند یک نفر باشند.بیمه شده زمانی می تواند بیمه گزار هم باشد که هجده سال تمام سن داشته باشد در غیر اینصورت می بایست بیمه گزار حتما ولی وی باشد.
 • ارزش بازخریدی:مبلغی است تعیین شده از طرف شرکت سهامی بیمه ایران که در صورت انصراف از ادامه بیمه نامه به بیمه گذار پرداخت می گردد.
 • استفاده کننده : شخصی است که به انتخاب بیمه گذار در صورت فوت یا حیات بیمه شده از منافع بیمه عمر استفاده می نماید،استفاده در صورت حیات می تواند شخص بیمه شده ، وراث قانونی و یا هر شخصی که بیمه گذار مشخص می نماید باشد.و در صورت فوت واضح است غیر از بیمه شده کسانی که اشاره شد می توانند از منافع این بیمه عمر استفاده نمایند.
 • بیمه عمر زمانی:

بیمه عمر زمانی، عموماً درکنار بیمه تکمیلی درمان گروهی برای شرکتها و موسسات صادر می‌شود، به منظور برخورداری بیمه گذاران از پوشش خسارت فوت در زمان معین اشتغال در شرکت یا مؤسسه مذکور مورد استفاده قرار می‌گیرد.این بیمه‌نامه‌ به منظور پوشش خسارت فوت بیمه‌شده در زمان اعتبار بیمه‌نامه صادر می‌شود. حق بیمه این بیمه‌نامه بر اساس شرایط سنی و سلامت بیمه‌شده تعیین می‌شود. در این نوع بیمه چنانچه بیمه شده در خلال مدت بیمه فوت کند و حق بیمه ها تا تاریح فوت پرداخت شده باشد سرمایه مندرج در بیمه نامه به استفاده کننده پرداخت خواهد شد ولی اگر بیمه شده در پایان مدت در قید حیات باشد بیمه گر تعهدی نخواهد داشت و حق بیمه ها قابل برگشت نیست .مزیت این بیمه نامه نسبت به بیمه های عمر پس اندازی و سرمایه گذاری قیمت ناچیز آنست.

خرید و مشاوره بیمه زندگی

 • بیمه عمر مانده بدهکار:

یا بیمه وام، گیرنده وام با پرداخت حق بیمه، مانده حساب وام خود را مقابل حوادث منجر به فوت بیمه عمر نموده و عدم پرداخت مابقی اقساط وام بیمه می‌نماید.بطور خلاصه و مطابق شرایط عمومی این بیمه نامه موضوع این قرارداد عبارت از بیمه عمر مانده بدهی وام گیرنده در قبال وامی است که بیمه گذار از تاریخ شروع این قرارداد به بعد به وام گیرندگان خود پرداخت مینماید یا قبلاً پرداخت نموده است.

 • بیمه بازنشستگی تکمیلی:

بیمه بازنشستگی تکمیلی یا بیمه مستمری که به باز نشستگی و سنوات نیز معروف شده است،معمولا در کناره بیمه های عمر و سرمایه گذاری قرار می گیرد.و ترکیب این دو بیمه تکمیلی یا مکمل بازنشستگی را تشکیل می دهد،که علاوه بر ارائه پوشش‌های بیمه‌ای، یک سرمایه‌گذاری مطمئن برای کارمندان و کارفرمایان می‌باشد.که البته بعنوان پوشش تکمیلی بیمه های عمر و زندگی ارائه می گردد.این بیمه به دو طریق پیشنهاد می گردد.

 

 • بیمه مکمل بازنشستگی:بیمه مستمری یا مکمل بازنشستگی به این ترتیب است که در ابتدا ، حین و انتهای بیمه نامه می توانند در خواست نمایند سرمایه حاصل از این بیمه نامه یصورت مستمری به آنان پرداخت گردد،این مستمری می تواند مادام العمر و یا برای مدت معین درخواست و ارائه گردد.

 

 • بیمه سنوات: امروزه با توجه به اینکه آراء دیوان عدالت براین پایه است که پرداخت سنوات سالیانه بصورت علی الحساب می‌باشد و در پایان خدمت می بایست به روز حساب شده و مابه التفاوت آن در روز پایان کار محاسبه و پرداخت گردد،برخی کارفرمایان بجای پرداخت سنوات سالیانه اقدام به سرمایه گذاری آن در بیمه های عمر و سرمایه گذاری می نمایند و در پایان مبلغ پرداختی به کارگر بسیار بیشتر از مبلغی خواهد شد که پایان دوره می بایست دریافت نماید.

بیمه های عمر بخصوص بیمه عمر پس اندازی یکی از اصلیترین ملزومات رفاه و آسایش خانواده ها در جهت حمایت از یکدیگر است.

کلیک کنید

اهمیت استفاده از بیمه زندگی :

در زندگی تک‌تک ما، ریسک هایی وجود دارد که برای بعضی از آنها تدابیری اندیشیده‌ایم و برای برخی از آنها به دلیل نبود راه حل مناسب و یا عدم آگاهی ما از آن راه حل ها تاکنون برنامه‌ای نداشته ایم. ذات وجودی بیمه، مدیریت ریسک می‌باشد و در زندگی اکثر مردم استفاده از بیمه هایی از قبیل بیمه شخص ثالث و درمان به دلیل آگاهی از ریسک های مربوطه و استفاده از حمایت بیمه در زمان وقوع مساله، بیشتر به چشم می خورد. لذا بیمه امری است که توسط ما مورد پذیرش قرار گرفته و با توجه به اینکه برای بهره بردن از حمایت های بیمه ای باید مبالغی را پرداخت نماییم در لحظه کنونی آنرا به عنوان هزینه می نگریم. درصورتیکه در مدت زمانیکه تحت پوشش بیمه هستیم، امنیت فکری بیشتری به دست می آوریم و اگر بر اساس بروز مساله ای مرتبط با بیمه از پوشش های مربوطه استفاده کنیم از لحاظ اقتصادی نیز برای ما بهره‌ای بالاتر از مبلغ پرداختی خواهد داشت.

پوشش های بیمه زندگی

پوشش سرمایه فوت: مبلغ سرمایه برای فوت هنگام صدور بیمه‌نامه مشخص می‌شود. سرمایه فوت به دو روش تعیین می‌گردد. درصورتی‌که سرمایه فوت بین ۱۰ الی ۳۵ میلیون تومان انتخاب شود نیاز به آزمایش پزشکی نیست ولی درصورتی‌که بخواهید این سرمایه را بیشتر از ۳۵ میلیون تومان در نظر بگیرید باید آزمایش‌های مشخصی را برای احراز سلامتی انجام دهید. در صورت فوت به‌صورت طبیعی مبلغ سرمایه فوت به‌علاوه مبالغی که پرداخت‌شده به‌اضافه سود مبالغ پرداختی به وراث پرداخت می‌گردد.

پوشش سرمایه فوت به دلیل حادثه : سرمایه فوت براثر حادثه می‌تواند دو یا سه برابر سرمایه فوت باشد. در صورت فوت براثر حادثه علاوه بر سرمایه فوت، سرمایه فوت به دلیل حادثه و اندوخته بازخرید بیمه‌شده به وراث وی پرداخت می‌گردد.

سوالات متدوال بیمه زندگی

پوشش امراض خاص : این پوشش در بیمه زندگی بیمه ایران شامل؛ سکته مغزی، سکته قلبی، جراحی قلب باز، پیوند اعضاء حیاتی بدن است. سقف مبلغ غرامت این پوشش ۲۰ میلیون تومان است.

پوشش سرطان : سقف این پوشش برای انواع سرطان ۵۰ میلیون تومان است.

پوشش معافیت حق بیمه : درصورتی‌که بیمه‌شده در طول مدت قرارداد دچار نقص عضو گردد به صورتی که قادر به پرداخت حق بیمه نباشد، بیمه ایران بیمه‌شده را از پرداخت حق بیمه معاف می‌کند و در پایان قرارداد سود حاصله را به بیمه‌گزار می‌پردازد.

وام : شما می‌توانید بعد از ۲ سال تا ۹۰% حق بیمه پرداختی خود را به‌صورت وام بدون ضامن دریافت کنید.

پوشش بیمه از بدو تولد : یکی دیگر از پوشش‌های بیمه زندگی بیمه ایران، پوشش از بدو تولد است که سقف آن ۱۰ میلیون تومان در نظر گرفته‌شده است.

پوشش پرداخت بخشی از سرمایه در سال آخر زندگی : اگر بیمه‌گزار در سال آخر زندگی خود به سر ببرد و فاقد درمان باشد می‌تواند ۲۰% کل سرمایه بیمه عمر خود را برای هزینه‌های احتمالی دریافت کند.

پوشش معاف از مالیات : سرمایه بیمه زندگی بیمه ایران از مالیات معاف است.

چرا بیمه عمر با بیمه ایران؟

شرکت سهامی بیمه ایران با بیش از ۸۵ سال سابقه و سرمایه ای بالغ بر ۴۰۰۰ ملیارد تومان تنها شرکت بیمه ای در ایران است که ثابت کرده است در طول این سالها به حیات خود ادامه دهد و تعهدات کوتاه مدت ، بلند مدت و حتی تعهدات شرایط سخت مانند جنگ و بلای طبیعی  خود را به نحو احسن اجرا نموده است.همچنین بیمه ایران از معدود شرکتهای بیمه اتکایی بین المللیست که می تواند ریسک شرکتهای دیگر را پوشش دهد. بدین معنی که چنانچه بیمه های عمر و زندگی خود را نزد شرکت بیمه دیگری غیر از بیمه ایران تحت پوشش قرار دهید،آن شرکت می بایست بخشی از ریسک این بیمه نامه را نزد بیمه گر اتکایی دیگری مانند بیمه ایران بیمه نماید.و بالاخره شرکت سهامی بیمه ایران بعنوان تنها شرکت بیمه دولتی در برابر خسارتهای عمومی و همگانی و حتی بلایای طبیعی مانند سیل و زلزله به یاری آسیب دیدگان می شتابد.

کلیک کنید

چرا بیمه عمر با نمایندگی حسینی ؟

شرکت سهامی بیمه ایران عملیات بیمه گری خود را توسط شبکه فروش عظیم و متخصص خود ، بنام نمایندگان بیمه ارائه می‌نماید،یکی از این شبکه فروش نمایندگی حسینی می باشد ، که با تلفیق تخصص و تجربه بهمراه نیروهای جوان خود در بیمه عمر نیز مانند سایر رشته های بیمه ای خدمات شایسته ای بصورت مشاوره های تلفنی به بیمه گزارن و بیمه شدگان عزیز ارائه نموده است.نمایندگی حسینی در کرج  طی ده سال گذشته همواره جزو نمایندگان برتر بیمه عمر بیمه ایران خود را مطرح نموده است.

بیمه آتش سوزی

 

09126507886