بیمه اشخاص در بیمه ایران حسینی

تعریف بیمه اشخاص

ما انسانها از آغاز پیدایش‌ زیست جمعی در جوامع‌ بشری، در جستجوی‌ غریزی‌ به‌ دنبال‌ تأمینهای‌ جسمی‌، اقتصادی‌، اجتماعی‌ وسیاسی‌ و روحی بوده‌ ایم.

باتوجه‌ به‌ همین‌ نیاز بوده‌ که بیمه ایران با ارائه‌ طرحهای‌ نوین و متفاوت‌ و ابتکارات متناسب‌ با نیازهای ‌هموطنان درپی‌ تأمین‌ و تسهیل‌ این‌ غریزه‌ و ثبات‌ مالی‌ و اقتصادی‌ برآمده است. تا در زمان‌ بروز حادثه‌ ناگوار، شیرازه ‌اقتصاد خانواده‌ ها از هم‌ نپاشد و افراد وابسته‌ به‌ شخص‌ متوفی‌ و یا حادثه‌ دیده‌ بتوانند مانند همیشه شرکت سهامی بیمه ایران را در کنار خود ببینند .

بیمه اشخاص  به سه گروه کلی تقسیم می شوند:

بیمه اشخاص (عمر)

بیمه عمرایران  از دیدگاه حقوقی، قراردادی است که به موجب آن بیمه ایران در مقابل دریافت حق‌بیمه از بیمه‌گذار متعهد می‌شود که در صورت فوت و یا حیات بیمه‌شده در زمان معینی مبلغی به عنوان سرمایه و یا مستمری به استفاده‌کننده (بیمه‌گذار یا شخص ثالث) تعیین شده از طرف او و یا وراث قانونی بپردازد.

هدف اساسی بیمه‌های عمر ایجاد، جمع آوری ذخایر مالی، سرمایه‌گذاری، کسب سود حاصله از سرمایه‌گذاری و نهایتاً ایفای تعهدات شرکت بیمه‌گر در قبال استفاده‌کنندگان می‌باشد.

برای خرید و مشاوره بیمه اشخاص کلیک کنید

    رشته بیمه اشخاص (عمر) مشتمل بر ۱۳ زیررشته می‌باشد که عبارتند از:

 • بیمه عمر و پس‌انداز(بیمه عمر مان ، بیمه جامع زندگی ، بیمه عمر کودک و نوجوان ، بیمه جهیزیه و بیمه تامین آتیه فرزندان)
 • بیمه عمر انفرادی
 • بیمه عمر مانده بدهکار انفرادی
 • بیمه تامین آتیه فرزندان
 • بیمه عمر زمانی انفرادی
 • بیمه تمام عمر انفرادی
 • بیمه عمر و پس‌انداز انفرادی(بیمه عمر مان،بیمه جامع زندگی, بیمه تامین هزینه جهیزیه)
 • بیمه عمر گروهی
 • بیمه تمام عمر گروهی
 • بیمه عمر مانده بدهکار
 • بیمه عمر زمانی
 • بیمه کارکنان دولت(عمر گروهی)
 • بیمه اشخاص (درمان تکمیلی)

در بیمه تکمیلی ایران، بیمه‌گر متعهد می‌شود که کلیه‌ هزینه‌های‌ درمانی‌ و بیمارستانی‌ هریک‌ از بیمه‌شدگان‌ که ‌براساس‌ شرایط قرارداد و با رعایت‌ فرانشیز توافق‌ شده‌ قابل‌ پرداخت‌ می‌باشد را جبران نماید. به‌ طورکلی‌ تعهدات‌ بیمه‌گر شامل‌ هزینه‌های‌ ویزیت‌ پزشک‌، جراحی‌، پانسمان‌، انواع‌ آزمایش‌های‌ پزشکی‌، مخارج ‌بیهوشی‌، هزینه‌های‌ اتاق‌ عمل‌ و جابجایی‌ به‌ بیمارستان‌، هزینه‌های‌ دارو، دندانپزشکی‌، دندان‌ مصنوعی‌،  بیمه درمان تکمیلی زایمان و هرچیز دیگری‌ است‌ که‌ بیمه‌گر براساس‌ شرایط قرارداد خود را ملزم‌ به‌ پرداخت‌ آن‌ کرده‌است‌.

مشاوره و خرید بیمه اشخاص

    رشته بیمه اشخاص(درمان) مشتمل بر ۳ زیررشته می‌باشد که عبارتند از:

 • بیمه درمان تکمیلی گروهی بیمه ایران

در این زیر رشته بیمه‌ای، بیمه ایران بیمه‌گر اول بیمه‌شدگان بوده و هزینه درمان ایشان را جبران می‌نماید.

 • بیمه درمان مسافرت به خارج از کشور

این بیمه‌نامه اشخاصی که قصد مسافرت به خارج از کشور را دارند تحت پوشش بیمه قرار می‌دهد و اعتبار آن در خارج از کشور می‌باشد. کلیه خدمات موضوع این بیمه‌نامه با توجه به قرارداد فی مابین، مطابق با شرایط عمومی توسط شبکه بین‌المللی شرکت کمک رسانی اوسان و یا رایس شوتس تضمین و ارائه می‌گردد.

 • بیمه درمان مسافران خارجی به داخل کشور(irha)

بر اساس این بیمه تمامی اتباع خارجی و ساکنین خارج ازکشور که قصد مسافرت به ایران را دارند با ابتیاع این بیمه، تحت پوشش قرار گرفته ، از مزایای آن استفاده خواهند نمود.

برای خرید و مشاوره بیمه اشخاص کلیک کنید

    بیمه اشخاص (حوادث)

موضوع این بیمه سانحه وحادثه‌ای است که می‌تواند منجر به فوت، نقص عضو و از کار افتادگی دائم کلی و یا جزئی، از کارافتادگی موقت، جراحت و صدمات بدنی و هزینه های پزشکی گردد.

موضوع بیمه حوادث پرداخت غرامت معین در صورت فوت موردبیمه یا نقص عضو و از کار افتادگی و جبران هزینه‌های درمانی ناشی از وقوع حوادث مشمول بیمه است. خطر فوت و نقص عضو به عنوان پوشش‌های اصلی در بیمه‌های حوادث می‌باشد و خطرات از کارافتادگی موقت و بستری در بیمارستان و هزینه‌های پزشکی ناشی از صدمات و جراحات به عنوان خطرات تبعی قرار دارند.

بیمه‌های حوادث اکثراً به صورت پوشش خطرات ناشی از حوادث در تمام اوقات (۲۴ ساعت شبانه روز) و در هر مکان و یا زمان در طول مدت بیمه‌نامه بوده و شامل خطرات شغلی، حرفه‌ای، ورزشی، ماموریت، مسافرت و … می‌گردد.

رشته بیمه اشخاص(حوادث) مشتمل بر ۹ زیررشته می‌باشد که عبارتند از:

 

 • بیمه اشخاص حوادث انفرادی
 • بیمه اشخاص حوادث گروهی
 • بیمه کارکنان دولت

در این نوع بیمه کارکنان دولت در مقابل حوادث ۲۴ ساعته شغلی و غیر شغلی برای مدت یک سال بیمه می‌شوند. حق‌بیمه این بیمه بر اساس بخشنامه‌های صادره از طرف دولت تعیین می‌شود.

 • بیمه دانش آموزی

در این نوع قرارداد دانش‌آموزان بر اساس توافق‌نامه منعقد شده بین شرکت بیمه ایران و سازمان آموزش و پرورش تحت پوشش بیمه حوادث قرار می‌گیرند. شرایط ذکر شده در این توافق‌نامه تعیین‌کننده شرایط و حق‌بیمه می‌باشد.

 • بیمه دانشجویان

در این نوع قرارداد دانشجویان بر اساس توافق‌نامه منعقد شده بین شرکت بیمه ایران و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری یا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تحت پوشش بیمه حوادث قرار می‌گیرند. شرایط ذکر شده در این توافق‌نامه تعیین‌کننده شرایط و حق بیمه می‌باشد.

س.الات متدوال بیمه اشخاص

 • بیمه مهد کودک‌ها

در این نوع قرارداد کودکان مهدکودک‌ها بر اساس توافق‌نامه منعقد شده بین شرکت بیمه ایران و سازمان آموزش و پرورش و یا سازمان بهزیستی تحت پوشش بیمه حوادث قرار می‌گیرند. شرایط ذکر شده در این توافق‌نامه تعیین‌کننده شرایط و حق‌بیمه می‌باشد.

 • بیمه سازمان‌ها

در این بیمه هر سازمان می‌تواند کارکنان خود را در قبال حوادث ۲۴ ساعته شغلی و غیر شغلی و یا خطرات شخصی برای مدت یک سال بیمه نماید. در این قرارداد تعهدات اصلی و تبعی عبارتند از فوت، نقص عضو جزئی و کلی دائم، از کارافتادگی، هزینه پزشکی، غرامت روزانه از کارافتادگی در اثر حادثه می‌باشد.حق‌بیمه در این بیمه‌نامه بر اساس طبقه شغلی اکثریت افراد (۷۵% افراد) تعیین می‌گردد .

 • بیمه گروهی کوتاه‌مدت

در این بیمه هر گروهی می‌تواند اعضای خود را در قبال حوادث ۲۴ ساعته شغلی و غیر شغلی و یا خطرات شخصی برای بازه‌های کوتاه‌مدت بیمه نماید. در این قرارداد تعهدات اصلی و تبعی عبارتند از فوت، نقص عضو جزئی و کلی دائم، از کارافتادگی، هزینه پزشکی، غرامت روزانه از کارافتادگی در اثر حادثه می‌باشد.حق‌بیمه در این بیمه‌نامه بر اساس طبقه شغلی اکثریت افراد (۷۵% افراد) و با درنظر گرفتن تعرفه‌های کوتاه‌مدت تعیین می‌گردد .

 • بیمه حوادث خانواده

در این بیمه‌نامه سرپرست خانواده با پرداخت حق‌بیمه، کلیه افراد خانواده را در مقابل حوادث در تمام ساعات شبانه‌روز در داخل و خارج از کشور بیمه می‌نماید.در این نوع بیمه‌نامه تعهدات بیمه‌گر شامل فوت، نقص عضو و از کارافتادگی دائم (کلی و جزیی) ناشی از حوادث مشمول بیمه همسر و فرزندان بیمه‌گذار می‌باشد.

 • بیمه حوادث نوروزی

در این بیمه‌نامه سرپرست خانواده با پرداخت حق‌بیمه، کلیه افراد خانواده را در مقابل حوادث در تمام ساعات شبانه‌روز در مدت تعطیلات نوروزی در داخل و خارج از کشور بیمه می‌نماید.در این نوع بیمه‌نامه تعهدات بیمه‌گر شامل فوت، نقص عضو و از کارافتادگی دائم (کلی و جزیی) ناشی از حوادث مشمول بیمه همسر و فرزندان بیمه‌گذار می‌باشد.

برای خرید و مشاوره بیمه اشخاص کلیک کنید

چرا بیمه اشخاص با بیمه ایران؟

شرکت سهامی بیمه ایران با هشتاد و دو سال خدمات درخشان در صنعت بیمه بعنوان نخستین شرکت بیمه ایرانی و بنیانگزار صنعت بیمه در ایران با سرمایه ای بالغ بر ۴۰۷۰ ملیارد تومان که چندین برابر سرمایه کلیه شرکتهای بیمه خصوصی و خصولتی دیگر و با ذخیره خسارتی که بالغ بر دو برابر سرمایه کلیه شرکتهای بیمه دیگر و با شبکه فروشی توانمند بدون رقیب در صنعت بیمه یکه تازی می نماید. و تقریبا پنجاه درصد مشتریان بیمه های اشخاص به شرکت سهامی بیمه ایران رای اعتماد داده و بیمه نامه های خود را با این سرمایه ملی تمدید می نمایند.

چرا نمایندگی حسینی ؟

نمایندگی حسینی بعنوان یکی از هزاران نماینده شرکت سهامی بیمه ایران در سال ۱۳۸۹ پا به عرصه رقابت در صنعت بیمه نهاد ، این نمایندگی از همان سال تاکنون همه ساله بعنوان یکی از نمایندگان برتر در زمینه بیمه اشخاص بخصوص بیمه های عمر و پیشرو در ارائه مشاوره حضوری و تلفنی در کرج مطرح بوده است.این نمایندگی با مدیریت خانم حسینی بر اساس اصول و عقاید و اتکال به خداوند متعال و بهره گیری از نیروهای جوان خود)  توانسته است غیر ممکن ها را ممکن سازد و همواره در روشهای نوین ارائه خدمات بیمه ای بخصوص در رشته های اشخاص ، اتومبیل ، باربری ، مهندسی و آتش سوزی و …. پیشتاز باشد.مزایای زیر نیز از دیگر مزایای نمیندگی نصری است.

 • مشاوره رایگان تلفنی
 • صدور بیمه نامه در سریعترین زمان ممکن

بیمه اشخاص یکی از اصلیترین ضروریات در جهت آرامش در زندگی بشریست

درباره ما

09126507886