بیمه آتش سوزی

بیمه آتش سوزی در کرج

بیمه آتش سوزی بیمه ایران در کرج  با توجه به نیاز شما، پوششی برای جبران خسارات وارده به اموال منقول و دارائی های منقول و غیرمنقول شما ارائه میدهد و ضرر و زیان های وارده به شما را جبران میکند به طوری که فرد بیمه گذار به راحتی به روز های قبل از حادثه باز میگردد. در واقع ماهیت بیمه آتش سوزی بیمه ایران در کرج این است که خسارات و ضرر های مالی که بر اثر وقوع آتش سوزی به اموال و دارائی های منقول یا غیر منقولتان وارد میشود را جبران میکند .از این رو در بیمه آتش‌سوزی، خسارت‌های مالی مورد تأمین قرار می‌گیرند نه خسارت‌های جانی و بدنی و به همین دلیل ، درصورتیکه صدمه‌ای به افراد برسد، معمولاً این بیمه آنرا پوشش نمی‌دهد. البته باید بگوییم که خسارات وارد به اموال اشخاص ثالث بر اثر وقوع آتش‌سوزی که مطابق قانون، موجب مسئولیت و پاسخ‌گویی بیمه‌گذار شود نیز همراه پوشش خطر آتش‌سوزی یا به‌طور جداگانه از طریق بیمه‌نامه مسئولیت مدنی مورد تأمین بیمه‌گران قرار می‌گیرند.بیمه آتش‌سوزی مانند سایر شاخه‌های بیمه اموال، شامل اصل غرامت، قاعده جانشینی، اصل حسن نیت، قاعده نفع بیمه‌ای و قاعده نسبی سرمایه و حق‌بیمه می‌باشد. در کل چهار نوع سرشاخه اصلی بیمه به شرح ذیل وجود دارد.

بیمه آتش سوزی منازل مسکونی

اهمیت ندارد که کجا زندگی می کنید صاحب ملک هستید یا موجر ، خانه شما محل زندگی و  آرامش  شماست بنابراین بیمه ایران برای مالکین و مستجرین واحدهای مسکونی با هر بودجه و سرمایه ای بیمه نامه ارائه داده، پس لازم است تا برای تامین اطمینان و آرامش خود و عزیزانتان پوشش بیمه ای مناسبی نسبت به بودجه و سرمایه خود تهیه نموده تا در صورت وقوع حادثه بزرگترین شرکت بیمه دولتی از شما حمایت کند.در این بیمه بنا به درخواست شما واحد مسکونیتان ، به علاوه خطرهای حریق، انفجار و صاعقه، در برابر تمامی خطرهای اضافی که به آن اشاره شد با سرمایه دلخواه و به قیمت روز تحت پوشش قرار می‌گیرد و حق سالانه آن با توجه به ارزش ساختمان و اثاث منزل و خطرهای بیمه شده محاسبه خواهد شد.بیمه آتش سوزی منازل مسکونی بیمه ایران علاوه بر طرح معمول که در بالا ذکر شد، دارای طرحهای ویژه ای است که در ذیل خواهد آمد:

طرح بیمه جامع خانه و خانواده منازل مسکونی

شرکت سهامی بیمه ایران به منظور ارائه پوششی جامع برای مالکین منازل مسکونی، طرح جامع خانه و خانواده از طرح‌های همگانی بیمه ایران است که به بعنوان یک پوشش جامع، کلیه خطرات ممکن در فضای مسکونی را تحت پوشش قرار می گیرد.

مشاوره و خرید

  مسکونی طرح همگانی

در این زیررشته، خطرهای ناشی از آتش‌سوزی، انفجار، صاعقه و سیل تحت پوشش قرار گرفته و حق‌بیمه سالانه آن با توجه به ارزش واحد مسکونی بدست می‌آید.

مسکونی با طرح زلزله

زیررشته مسکونی با طرح زلزله از جمله طرح‌های ابتکاری و فراگیر بیمه ایران می‌باشد که با توجه به زلزله‌خیز بودن مناطق مختلف کشور، با استقبال خوبی مواجه شده است. در این طرح، مشتری با پرداخت حق‌بیمه از پیش تعریف شده‌ای، منزل و اثاث خود را در مقابل خطرات آتش‌سوزی، انفجار، صاعقه، سیل و زلزله بیمه می‌نماید.

طرح مهر

طرح مهر که بیمه‌های متنوع آتش‌سوزی، مسئولیت و حوادث خانه و خانواده را تحت پوشش قرار می‌دهد، برای اولین بار از ۲۰ مهرماه سال ۸۲ در بیمه ایران طراحی گردید. در این طرح، بیمه‌گر بیمه‌گذار را در مقابل خطراتی چون آصا (آتش‌سوزی، صاعقه و انفجار)، شخص ثالث و همسایگان، غرامت فوت و هزینه‌های پزشکی بیمه می‌نماید.

بیمه آتش سوزی و زلزله بیمه ایران طرح حامی

طراح حامی هم مانند باقی طرحهای بیمه ای شرکت سهامی بیمه ایران متنوع و کاربردی طراحی شده است تا همه نیاز یک  فرد آسیب دیده از آتش سوزی و زلزله را اعم از خطرات اصلی و تبعی ، مسئولیت ،خسارات ناشی از مسئولیت به همسایگان،خسارتهای بدنی ، هزینه های اسکان موقت و حتی خسارتهای مربوط به اتومبیل پارک شده در پارکینگ را پوشش می دهد.

کلیک کنید

   بیمه آتش سوزی مراکز صنعتی

صنعتگران و تولیدکنندگان همواره در معرض خطرهای متعددی هستند،آتش سوزی و بلایای طبیعی حوادثی هستند که در اندک زمانی می توانند دارایی، سرمایه و حاصل عمر، کار و تلاش این افراد  را بر باد داده و موجب از بین رفتن سرمایه و دارایی های صاحبان سرمایه و توقف در کسب و پیشه آنها شود.شرکت سهامی بیمه ایران بعنوان حامی صنایع همواره صنایع کوچک و بزرگ را با بیمه نامه های ریز و درشت خود تحت حمایت قرار داده است.

 بیمه آتش سوزی مراکز غیر صنعتی

شما می توانید با خرید بیمه آتش سوزی مراکز غیر صنعتی شرکت سهامی بیمه ایران، بار مسئولیت وقوع خسارت های ناشی از بلایای طبیعی و حوادث غیر مترقبه برای کارگاه، انبار، فروشگاه و محل کسب و کار خود را در برابر خطرهای اصلی بیمه نامه تحت پوشش قرار می دهند.

بیمه نامه های اظهار نامه ای (شناور)

با توجه به تغییرات در میزان موجودی انبارها، صاحبان کالا و تولید کنندگان نیاز به بیمه نامه ای دارند که به وسیله آن بتوانند نوسانات در موجودی را تحت پوشش قرار دهند. بیمه نامه اظهار نامه ای، پاسخی است به نیاز صاحبین انبارهای عمومی یا تجار و بازرگانان که موجودی ثابتی ندارند.

سوالات متدوال

پوشش های اضافی بیمه آتش سوزی در کرج موارد زیر را در بر می گیرد:

 • زلزله
 • سیل و طغیان آب
 • طوفان و تند باد
 • ضایعات ناشی از برف و باران
 • ترکیدگی لوله آب
 • سرقت با شکست حرز
 • شکست شیشه
 • سقوط هواپیما و هلیکوپتر یا قطعات آن
 • هزینه پاکسازی و برداشت ضایعات

در صورت بروز هر کدام از این حوادث شما می توانید خسارات وارده را از بیمه خود دریافت کنید.

چرا بیمه آتش سوزی با بیمه ایران؟

شرکت سهامی بیمه ایران با هشتاد و دو سال خدمات درخشان در صنعت بیمه بعنوان نخستین شرکت بیمه ایرانی و بنیانگزار صنعت بیمه در ایران با سرمایه ای بالغ بر ۴۰۷۰ ملیارد تومان که چندین برابر سرمایه کلیه شرکتهای بیمه خصوصی و خصولتی دیگر و با ذخیره خسارتی که بالغ بر دو برابر سرمایه کلیه شرکتهای بیمه دیگر و با شبکه فروشی توانمند بدون رقیب در صنعت بیمه همواره پشتیبان آسیب دیدگان بلای ناشی از آتش سوزی و زلزله بوده است.و آرامش را بعنوان یک رسالت ملی به هموطنان ارزانی می دارد

چرا بیمه آتش سوزی با نمایندگی حسینی در کرج  ؟

نمایندگی حسینی بعنوان یکی از هزاران نماینده شرکت سهامی بیمه ایران در سال ۱۳۸۹ پا به عرصه رقابت در صنعت بیمه نهاد ، این نمایندگی از  همان سال  تاکنون همه ساله بعنوان نماینده برتر بیمه عمر و پیشرو در بیمه های آتش سوزی و زلزله  ، مسئولیت ، اتومبیل ، مهندسی و درمان تکمیلی مطرح بوده است.این نمایندگی با مدیدیت لیلا سادات حسینی بر اساس اصول و عقاید و اتکال به خداوند متعال و بهره گیری از نیروهای جوان خود توانسته است غیر ممکن ها را ممکن سازد و همواره در روشهای نوین ارائه خدمات بیمه ای در کرج پیشتاز باشد.در زمینه بیمه آتش سوزی نیز هموار تلاش بر این بوده بهترین مشاوره ها در اختیار هموطنان قرار دهیم.

انواع بیمه آتش سوزی در کرج

بیمه آتش سوزی محل مسکونی در کرج

یکی از زیر شاخه های بیمه آتش سوزی، بیمه آتش سوزی محل مسکونی در کرج است که مطابق با این بیمه شما می توانید خانه و اثاث خانه را بیمه کنید و در صورت بروز حادثه از بیمه خسارات خود را دریافت نمایید.

خسارت هایی که بیمه برای آتش سوزی پرداخت می کند به دسته تقسیم می شوند:

 • مبلغی برای پرداخت خسارت هایی که به ملک وارد شده
 • مبلغی برای پرداخت خسارت هایی که به ساختمان وارد شده
 • مبلغی برای پرداخت خسارت هایی که به اثاث الکترونیکی وارد شده

کلیک کنید

بیمه آتش سوزی مناطق غیر صنعتی در کرج

این بیمه به مناطق غیر صنعتی مربوط می شود و مانند بیمه قبل، محل و اثاث داخل آن بیمه می شود و در صورت مشکل بیمه مبلغی برای تعمیر و جبران خسارت  پرداخت می کند.

بیمه آتش سوزی معلم در کرج

این نوع بیمه به دو دسته تقسیم می شود:

الف) بیمه نامه آتش سوزی با مبلغ بیمه شده ثابت

به این معنی که با توجه به مبلغی که ثبت شده به همان مقدار خسارت ها را جبران می کند.

ب) بیمه نامه آتش سوزی با مبلغ شناور

به طور ماهیانه یا سه ماه یکبار با توجه به توافقی که بین بیمه گذار و بیمه گر می شود می توان از پوشش مناسب تر و بهتری استفاده کرد.

بیمه آتش سوزی مناطق صنعتی در کرج

یکی دیگر از انواع بیمه های آتش سوزی، بیمه آتش سوزی مناطق صنعتی در کرج است که محل، اثاثیه و دستگاه و تجهیزات داخل آن را بیمه می کند.

بیمه آتش سوزی در کرج مهم است اما برای برخی از مشاغل از اهمیت بیشتری برخوردار است؛ مانند رستوران ها و پلاسکوها در نتیجه هر چه سریع تر برای بستن قرار داد بیمه های آتش سوزی اقدام کنند به سود خودشان است و در آینده دچار حسرت و پشیمانی نخواهند شد.

بیمه آتش سوزی در گوهردشت

ایران جزء ده کشوری در جهان است که از نظر حوادث و اتفاقات طبیعی، آسیب پذیر محسوب می شود. آتش سوزی نیز یکی از این حوادث است که متاسفانه در کشور ما میزان بروز این حادثه رو به افزایش است و هر روز حدود ۵۰ حادثه آتش سوزی رخ می دهد. در این گونه حوادث علاوه بر خسارت های جانی، خسارات مالی نیز به دنبال دارد که خوشبختانه با کمک بیمه آتش سوزی در گوهردشت می توان خسارات مالی را جبران کرد.

بیمه ایران در کرج، بیمه مسئولیت در کرج و بیمه زندگی در کرج را نیز به بیمه گذاران عزیز ارائه می دهد که خبر خوبی برای متقاضیان این نوع بیمه ها می باشد.

کلیک کنید

بیمه آتش سوزی در مهرشهر

با وجود آتش سوزی های زیادی که سالانه برای مردم عزیز کشورمان رخ می دهد اما هنوز توجه  و اهمیتی به بیمه آتش سوزی در بین مردم وجود ندارد. خیلی از ما گمان می کنیم که حوادث ناگوار برای ما هرگز رخ نمی دهند در صورتی که تفکر اشتباهی است و باید بدانید که حادثه خبر نمی کند. اگر از قبل به فکر آینده خود و عزیزان خود و اموال خود هستید بهتر است از بیمه آتش سوزی در مهرشهر کمک بگیرید و بدین صورت آینده نگری خود را نشان دهید. شما می توانید از بیمه مسئولیت در کرج و بیمه زندگی در کرج نیز استفاده کرده و از مزایای آن بهره مند شوید.

بیمه آتش سوزی در عظیمیه

زندگی در دنیای امروز هزینه های خود را دارد و امکاناتی که قرار است برای خود و خانواده مان مهیا کنیم ممکن است هزینه های بالایی داشته باشد. در کنار تمام این هزینه ها، اگر حادثه ناگواری رخ دهد جبران خسارات، هزینه های بالایی دارد. شما می توانید با داشتن بیمه آتش سوزی در عظیمیه خیال خودتان را آسوده تر کنید. اگر قصد این کار را دارید می توانید روی بیمه آتش سوزی در عظیمیه حساب کنید. علاوه بر این، می توانید از بیمه مسئولیت در کرج و بیمه زندگی در کرج نیز بهره مند شوید.

درباره ما

09126507886