بیمه آتش سوزی در کرج

همه ما در طول زندگی بارها شنیده ایم که می گویند پیشگیری بهتر از درمان است اما اتفاقاتی که در زندگی رخ می دهند همیشه قابل پیش بینی نیستند، به همین دلیل همواره باید به آینده فکر کنیم که اگر اتفاقی رخ داد چگونه از پس مشکلات آن بر بیاییم و آن را جبران کنیم. بیمه ایران در کرج ما را در راه جبران این اتفاقات ناگوار کمک می کند. به عنوان مثال یکی از اتفاقاتی که قابل پیش بینی نیست آتش سوزی مسکن یا محل کار شما است که باید از قبل به آن فکر کنید تا خسارت های آن را بتوانید جبران کنید.

بیمه راهکار خوبی برای جبران خسارات وارد شده در زمان آتش سوزی است. برای این کار باید از بیمه آتش سوزی در کرج استفاده کنید. بیمه آتش سوزی در کرج فقط خسارت های مالی و مادی را حمایت می کند.

شاید فکر کنید که بیمه آتش سوزی در کرج تنها برای زمانی است که دچار خسارت های ناشی از آتش سوزی شده باشید در صورتی که این طور نیست. شما می توانید با بستن قرار داد بیمه آتش سوزی در برابر خطرات و خسارت های احتمالی دیگر نیز بیمه شوید که به آن پوشش های اضافی بیمه آتش سوزی در کرج می گویند.

 

پوشش های اضافی بیمه آتش سوزی در کرج موارد زیر را در بر می گیرد:

 • زلزله
 • سیل و طغیان آب
 • طوفان و تند باد
 • ضایعات ناشی از برف و باران
 • ترکیدگی لوله آب
 • سرقت با شکست حرز
 • شکست شیشه
 • سقوط هواپیما و هلیکوپتر یا قطعات آن
 • هزینه پاکسازی و برداشت ضایعات

در صورت بروز هر کدام از این حوادث شما می توانید خسارات وارده را از بیمه خود دریافت کنید.

 

 

انواع بیمه آتش سوزی در کرج

بیمه آتش سوزی محل مسکونی در کرج

یکی از زیر شاخه های بیمه آتش سوزی، بیمه آتش سوزی محل مسکونی در کرج است که مطابق با این بیمه شما می توانید خانه و اثاث خانه را بیمه کنید و در صورت بروز حادثه از بیمه خسارات خود را دریافت نمایید.

خسارت هایی که بیمه برای آتش سوزی پرداخت می کند به دسته تقسیم می شوند:

 • مبلغی برای پرداخت خسارت هایی که به ملک وارد شده
 • مبلغی برای پرداخت خسارت هایی که به ساختمان وارد شده
 • مبلغی برای پرداخت خسارت هایی که به اثاث الکترونیکی وارد شده

 

بیمه آتش سوزی مناطق غیر صنعتی در کرج

این بیمه به مناطق غیر صنعتی مربوط می شود و مانند بیمه قبل، محل و اثاث داخل آن بیمه می شود و در صورت مشکل بیمه مبلغی برای تعمیر و جبران خسارت  پرداخت می کند.

 

بیمه آتش سوزی معلم در کرج

این نوع بیمه به دو دسته تقسیم می شود:

الف) بیمه نامه آتش سوزی با مبلغ بیمه شده ثابت

به این معنی که با توجه به مبلغی که ثبت شده به همان مقدار خسارت ها را جبران می کند.

 

ب) بیمه نامه آتش سوزی با مبلغ شناور

به طور ماهیانه یا سه ماه یکبار با توجه به توافقی که بین بیمه گذار و بیمه گر می شود می توان از پوشش مناسب تر و بهتری استفاده کرد.

 

بیمه آتش سوزی مناطق صنعتی در کرج

یکی دیگر از انواع بیمه های آتش سوزی، بیمه آتش سوزی مناطق صنعتی در کرج است که محل، اثاثیه و دستگاه و تجهیزات داخل آن را بیمه می کند.

بیمه آتش سوزی در کرج مهم است اما برای برخی از مشاغل از اهمیت بیشتری برخوردار است؛ مانند رستوران ها و پلاسکوها در نتیجه هر چه سریع تر برای بستن قرار داد بیمه های آتش سوزی اقدام کنند به سود خودشان است و در آینده دچار حسرت و پشیمانی نخواهند شد.

 

بیمه آتش سوزی در گوهردشت

ایران جزء ده کشوری در جهان است که از نظر حوادث و اتفاقات طبیعی، آسیب پذیر محسوب می شود. آتش سوزی نیز یکی از این حوادث است که متاسفانه در کشور ما میزان بروز این حادثه رو به افزایش است و هر روز حدود ۵۰ حادثه آتش سوزی رخ می دهد. در این گونه حوادث علاوه بر خسارت های جانی، خسارات مالی نیز به دنبال دارد که خوشبختانه با کمک بیمه آتش سوزی در گوهردشت می توان خسارات مالی را جبران کرد.

بیمه ایران در کرج، بیمه مسئولیت در کرج و بیمه زندگی در کرج را نیز به بیمه گذاران عزیز ارائه می دهد که خبر خوبی برای متقاضیان این نوع بیمه ها می باشد.

 

بیمه آتش سوزی در مهرشهر

با وجود آتش سوزی های زیادی که سالانه برای مردم عزیز کشورمان رخ می دهد اما هنوز توجه  و اهمیتی به بیمه آتش سوزی در بین مردم وجود ندارد. خیلی از ما گمان می کنیم که حوادث ناگوار برای ما هرگز رخ نمی دهند در صورتی که تفکر اشتباهی است و باید بدانید که حادثه خبر نمی کند. اگر از قبل به فکر آینده خود و عزیزان خود و اموال خود هستید بهتر است از بیمه آتش سوزی در مهرشهر کمک بگیرید و بدین صورت آینده نگری خود را نشان دهید. شما می توانید از بیمه مسئولیت در کرج و بیمه زندگی در کرج نیز استفاده کرده و از مزایای آن بهره مند شوید.

 

بیمه آتش سوزی در عظیمیه

زندگی در دنیای امروز هزینه های خود را دارد و امکاناتی که قرار است برای خود و خانواده مان مهیا کنیم ممکن است هزینه های بالایی داشته باشد. در کنار تمام این هزینه ها، اگر حادثه ناگواری رخ دهد جبران خسارات، هزینه های بالایی دارد. شما می توانید با داشتن بیمه آتش سوزی در عظیمیه خیال خودتان را آسوده تر کنید. اگر قصد این کار را دارید می توانید روی بیمه آتش سوزی در عظیمیه حساب کنید. علاوه بر این، می توانید از بیمه مسئولیت در کرج و بیمه زندگی در کرج نیز بهره مند شوید.

09126507886